Pavel Kopřiva, umělecký kovář a zámečník, pokračovatel rodinné tradice s dlouholetou praxí.

Zaměřuji se na zakázkovou výrobu, především kovářskou a zámečnickou ruční práci. Vyrábím kované ploty, brány (nesené, křídlové, s automatickým pohonem i bez), mříže, zábradlí, schodiště a další umělecké kovářské výrobky.
Zakázky realizuji komplexně od výtvarného návrhu, přes samotnou výrobu až po odbornou montáž.
Výtvarný návrh zpracuji podle základních požadavků zadavatele a vycházím z jeho estetických a cenových představ.  Snažím se o originální a precizně zpracovaný výrobek, prezentovaný výtvarným návrhem.
Zhotovení probíhá tradičními kovářskými postupy i moderními technologiemi. Používám kvalitní materiály, jako je ocel a ušlechtilé kovy, které je možno kombinovat se sklem, dřevem, kamenem apod.
Povrchové úpravy žárovým zinkováním, případně galvanickým s ohledem na typ konstrukce, práškovými vypalovacími barvami i klasickou mokrou cestou, tradiční úpravy kovaných povrchů voskem, nejrůznějšími laky a patinami. Dále se zabýváme výrobou drobných odlitků z barevných kovů.
Kromě kovářství a uměleckého zpracování kovů se věnuji klasické zámečnické práci. Stejně jako u kovářství, tak i u zámečnické výrobě Vám vyrobím ploty, mříže, schodiště, brány, stavební ocelové konstrukce. Provádím veškeré zámečnické a svářečské práce.